Вбивство безневинних дітей в утробі матері не повинно бути визнано частиною глобальних стратегій розвитку.
У 2015 році Організація Об’єднаних Націй буде вирішувати, скільки мільярдів доларів буде витрачено на подолання зубожіння, поліпшення здоров’я та освіти, на допомогу бідним країнам для економічного розвитку. Зараз ведуться переговори, щоб вирішити, які принципи будуть визначати програму розвитку після 2015. Ця програма розвитку буде покладена в основу глобальної світової і національної політики протягом десятиліть.
Провайдери абортів вже отримують мільярди доларів від урядів, приватних фондів та агентств ООН під приводом забезпечення «сексуального та репродуктивного здоров’я та послуг», і «репродуктивних прав», — кодові слова для просування абортів. Вони хочуть отримувати ще більше грошей, у тому числі згідно політики щодо реалізації програм розвитку в період після 2015 року.
Ці групи не повинні отримувати фінансування з наших податків. Вони надають неправдиву інформацію про аборти в освіті, професійній підготовці та пропаганді. Вони стверджують, що легалізація абортів допоможе вирішити проблему материнської смертності. Це невірно!
Законодавчий дозвіл абортів не знижує рівень материнської смертності. Насправді, аборти ніяк не впливають на основні причини материнської смертності, до яких відносяться кровотеча, інфекції, високий кров’яний тиск, і інші при вагітності та пологах.
Ефективні заходи з вирішенням проблем материнської смертності та захворюваності, а також ускладнень після абортів, добре відомі: водопостачання та санітарія, освіта жінок, поліпшення допологового та післяпологового догляду, підготовка кваліфікованих акушерок, поліпшення інфраструктури охорони здоров’я, доступ до ліків, транспортування та пологові приміщення.
Такі країни, як Чилі та Ірландії, в яких аборти заборонені, є регіональними та світовими лідерами у запобіганні материнської смертності та захворюваності, тому що вони проводять цю політику.
ООН в галузі розвитку та народонаселення не повинна схвалювати вузькоспрямовану та спірну політику в галузі охорони здоров’я, яка включає аборт.
Підписати петицію можна тут.
Джерело: www.family-institute.org.ua
Немає коментарів:
Дописати коментар