пʼятниця, 23 серпня 2013 р.

3,8 мільйонів людських ембріонів створено – отримано 122 000 народжених дітей - відсоток успіху 3,2%

                                                             
                                                                             




Нещодавно британська газета «The Daily Telegraph» опублікувала новину про проведене дослідження щодо долі людських ембріонів у клініках, які надають послуги з допоміжних репродуктивних технологій. Ситуація виглядає, що ці клініки «користуються» ембріонами людини, в першу чергу, для власної вигоди і прибутку.

Згадане дослідження зробив екс-голова громадської організації «Health Protection Agency, UK». Автор дослідження вказує, що так званий метод перед-імплантаційного генетичного скринінгу «Pre-Implantation Genetic Screening (PGS)» використовується переважно для комерційних цілей. З допомогою цього методу лікарі досліджують наявність генетичних аномалій в успішно отриманому через запліднення ін-вітро ембріоні людини. До цього вдаються зокрема старші за віком пари, бо з віком зростає ризик появи аномалій розвитку.

Однак не існує чіткої згоди медиків щодо ефективності отриманих даних з допомогою генетичного скринінгу, а також цей метод може завдати реальної шкоди здоров’ю ембріону. У Великобританії з 1990 року, коли був дозволений цей метод генетичного перед-імплантаційного скринінгу, до сьогодні майже 3 мільйони людських ембріонів зазнали серйозної шкоди або загинули в результаті такої процедури. Згідно офіційної статистики з 1990 року у Великобританії було отримано 3,806,699 людських ембріонів шляхом допоміжних репродуктивних технологій, а з 1992 по 2006 роки народилися на світ лише 122,043 дітей. (Статистичні дані було надано на парламентський запит депутата Peer Lord Alton) З цього випливає, що ефективність допоміжних репродуктивних технологій становить 3,21%.

Перед нами постає сумна картина того, як сучасні медики не шанують людське життя і використовують свою професійну діяльність з метою матеріального зиску у випадку застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Джерело: family-institute.org.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар